איחור קטלני

הסמס היה ברור וחד משמעי "עוד עשרים דק' אתה אצלי, יש לי הפתעה בשבילך".

למרות שהשעה הייתה מאוחרת והייתי הרוס מיום עבודה מתיש, הקפצתי את עצמי מהמיטה, זרקתי על עצמי משהו וטסתי למטה. חמש דקות עברו. לקח לי עוד שבע דקות לצאת ממרכז העיר. אמנם לא הייתה תנועה, אבל בכל זאת, רמזורים שכאילו עשו לי דווקא והאדימו מיד כשהתקרבתי אליהם.

כשעברו עשרים דקות וכשהגעתי רק לפאתי העיר שלה, הורדתי את הרגל מהגז. מה לעשות, לא נעים, אבל אאחר.

לקח לי עוד קצת זמן למצוא חניה. עליתי אליה ודפקתי במדרגות. היא פתחה את הדלת לקראתי. "איחרת ביג טיים".

הורדתי את הראש, "כן גברתי, למרות ש..."

"למרות מה?" הרצינה פנים. עמדתי מולה נזוף כמו תלמיד מול מורה, "לא היה לי סיכוי להגיע בעשרים דקות".

"אתה מתחצף" אמרה, "וגם לא מחונך" הוסיפה. "תתפשט מיד".

לא לקחתי סיכון, אלא מיד הורדתי את הבגדים. הלכתי אחריה לסלון ולא יכולתי לחשוב על זה שעוד מעט אחטוף.

כשאני עומד קרוב אליה, אני תמיד חושב על פערי הגובה. אני מתנשא לגובה של 1.92 והיא לא עוברת את ה-1.55 ובעצם זה כל היופי שבעניין. אני העבד שלה...

כרעתי מולה והיא קירבה את פניה אלי. "כשאני אומרת שעה, אתה תגיע בדיוק בזמן" אמרה וסטרה לפני. "כן גברתי" אמרתי וחטפתי עוד סטירה. "תודה" אמרתי וקיבלתי עוד ועוד סטירות. זה כאב, אבל יותר מהכל זה הדגיש מי אני ומי היא.

"שכב על הריצפה" פקדה עלי היא הדליקה את הטלוויזיה "הו, בדיוק התכנית שאני אוהבת".  היא הניחה את רגליה על פני כאילו היו הדום וכשהוסיפה פקודה, ליקקתי, אחר כך קירבתי את עצמי אליה ונתתי לה מרחק משחק עם הזין והביצים שלי. כל עוד העבירה רגליים זה היה נעים, אבל כשהחלה לבעוט זה כבר היה הרבה פחות נעים. כשהתיישבה על פני וצבטה את הפטמות זה היה ממש ממש כואב.

השתדלתי, בחיי שהשתדלתי שלא להפריע לה ליהנות מלהסתכל בטלוויזיה בתכנית האהובה עליה, אבל איך אפשר לשתוק כמישהי תופסת לך את הביצים בכוח ומושכת. אחרי כחצי שעה, עזבה אותי.

"איך אתה?" שאלה ברוגע,

"אההה" ליטפתי את עצמי קצת. כל הגוף כאב לי, אבל יותר מכל, הרגשתי בעיקר מושפל.

" עכשיו נגיע למנה העיקרית שלשמה הזמנתי אותך" אמרה. הזקפתי את פני אליה.

" בוא לחדר השינה"

הלכתי אחריה, הפעם על ארבע, סקרן, אבל גם לא מעט מחורמן.

די מהר היא עקדה אותי לגמרי, ידיים מחוברות לברכיים. היא הייתה די מיומנת בזה.

היא פישקה אותי וליטפה את הזין שלי בעדינות, "נעים לך להיות ככה?" ואני הודיתי שכן. "אוקיי, בוא נראה אם ימשיך להיות לך נעים כשאזיין אותך בתחת"  היא נופפה מולי בחגורת דילדו-סטרפאון. "קניתי לכבודך" הכריזה.

בתחילת דרכנו לפני כמה חודשים, הדגשתי בפניה שאני לא אוהב שכואב, אני לא אוהב חזק, שגבולות הסבל שלי מאוד נמוכים ובשום פנים ואופן אני לא מוכן לחדירות אנאלית.

אז אמרתי. אבל כל פעם מחדש הוכיחה לי שגבולות אפשר לדחוק.

"לא, אני לא מסכים" אמרתי לה.

"כי..." אמרה בעוד היא לובשת את חגורת הזין הזאת.

"כי אני לא רוצה" אמרה.

"ובכל זאת?" הקשתה.

"ככה".

"ככה זו לא תשובה"

האמת היא שלא הייתה לי שום תשובה אמיתית וגם אם כן, נדמה היה לי שהיא נחושה. היא לקחה לידיה שמן ומרחה את האצבע שלה.

האצבע החלה לחדור לי לפי הטבעת. "אני חושבת שזה בסך הכל פוגע לך קצת באגו" אמרה ולא הייתי בטוח אם אמרה את זה כשאלה או כתשובה או אולי בציניות.

"יכול להיות" עניתי לה והיא צחקקה, "אז אפשר לומר שהאגו שלך הוא בתחת, אה? וחוץ מזה בא לי לדרוך לך ולפגוע לך באגו, מותר לי?"

מה יכולתי לענות, היא צדקה וכן, היה מותר לה, הלא היא הייתה המלכה ואני הייתי העבד.

האצבע שלה עברה מנקודת הכניסה עמוק יותר. זה אמנם לא כאב, אבל הרגשתי שזה לא נוח, לא נעים, מטריד... כשחשבתי שעוד מעט הולך לחדור לתוכי משהו עוד יותר עבה וגדול, זה ממש ממש הטריד אותי.

הסתכלתי על פניה, היא הייתה משועשעת ויחד עם זאת גם רצינית. כשתפסה לי את הזין וליטפה אותו, הוא הזדקר כמעט תוך שניה. היא המשיכה לזיין אותי בתחת עם אצבע כשבכל פעם הוציאה את האצבע, הוסיפה עוד שמן סיכוך לאצבע ולתחת ושוב חדרה.

כעת היא ניצבה מולי כשאני מפושק לגמרי ממש כמו גבר שהולך לזיין אישה, רק בהיפוך תפקידים מטורף. "מוכן?" שאלה ועוד לפני שהספקתי לענות משהו, הרגשתי את קצה זין הסיליקון משיק אל הפתח האחורי שלי.

"לא" אמרתי אבל היא צחקקה קלות והחלה לדחוף פנימה.

זה כאב, זה ממש ממש כאב. "אייי" צעקתי. היא הרפתה רגע, נסוגה קצת לאחור אבל אז שוב החלה להתקדם פנימה. שוב עצירה, קצת אחורה ושוב פעם עוד יותר פנימה.

"תסתכל עלי" ביקשה ממני.

הסתכלתי לה בעיניים היה שם המון המון תשוקה ופתאום הבנתי... "את... מזיינת... אותי... בתחת" אמרתי והיא הנהנה בראשה היפה, ממשיכה לחדור פנימה ואחורה.

הכאב קצת שכח למרות שנותר ממנו הד. כשהחלה לעשות לי ביד זה כבר הפך להיות עוד יותר נעים. התנועות שלה נעשו מהירות יותר, נחושות יותר. "אז מה?" שאלה פתאום, ואני הרמתי את העיניים, "אז מה?" שאלתי בחזרה. "אז עכשיו אתה העבד הנחדר בתחת" אמרה כשהיא לא פוסקת לרגע מלזיין אותי בכוח בתחת ולעשות לי ביד.

"כן" עניתי לה.

"כן" אמרה והגבירה את הקצב.

עמדתי על הסף. "אני אוהב אותך הוד מעלתך" אמרתי והיא הנהנה בראשה כלפי וחייכה.

התפרצתי כשאני ממלא את חזי ואפילו את פני בזרע.

אחר כך היא נתנה לי לענג אותה. היא הייתה כל כך מחורמנת שתוך כמה דקות התפרצה באורגזמה ראשונה, אבל לא אחרונה לאותו הערב.