סשן משותף

עמדתי ערום כולי, רגליים בפישוק, שתי ידיי קשורות אל הטבעות החזקות שבקיר, על פני כיסוי עיניים שלא אפשר לי לראות דבר. המלכה רוני עמדה מאחורי ו"ליטפה" אותי עם השוט. היא אמנם ברגע נתון לא הצליפה חזק, אבל ידעתי שזוהי רק ההתחלה. עוד מעט היא תגביר את העוצמה וגם תשלוף את המחבט ולקראת סוף הפרק הזה, היא תשתמש בקיין. המלכה רוני היא סדיסטית שאוהבת להכאיב ואני... אני אוהב את  הכאב שהיא מעניקה לי מידי פעם.

הסשן החל לפני כחצי שעה. הגעתי אליה לדירתה, נכנסתי לחדר המשחקים, חדר אצלה בדירה שהיא ובעלה הפכו אותו לסטודיו בדסמ מצויד היטב עם טבעות הקבועות בקיר, צלב, שוטים ומחבטים אפילו כלוב קטן בפינה. כמובן שהייתה בו גם מיטה. היא סיפרה לי שהם משכירים אותו מידי לחברים מהקהילה וכך גם מסייעים בהשקעה שלהם בתשלומי המשכנתא.

כשהגעתי מצאתי אותה נעולה במגפיים עם העקב הגבוה, תחתונים שחורים, מחוך… ממש כמו מלכת סאדו אמיתית. ליקקתי את מגפיה וכשחלצה אותם גם את כפות רגליה. בהמשך התפשטתי לגמרי והיא השתעשעה מעט בגופי. צבטה אותי בפטמות, חיברה אליהן מצבטים הקשורים ביניהם בשרשרת דקה, העבירה לי על הזין את גלגל הכאב ואחר כך קשרה אותי אל הצלב והחלה להצליף בי. כשכואב, הראש מתנקה ממחשבות. תחילה אתה מתמקד בו ואחר כך הוא נעלם ואתה מתחיל להתעופף.

לפתע היא נעצרה. שמעתי לחשושים בצד. הפניתי את ראשי הצידה, למרות שלא יכולתי לראות דבר בגלל כיסוי העיניים ושמעתי אותה שואלת "עוד כמה זמן?" ואת קולו של בעלה אומר "משהו כמו רבע שעה, עשרים דקות".

המלכה רוני הייתה נשואה לבעל שהיה שולט אף הוא. בתחילת הקשר בינינו היא סיפרה לי שמאחר ושניהם שולטים, הם מאפשרים זה לזה להתענג על נשלטים. היא על עבדים גברים, הוא על נשים שפחות. בדרך כלל הם לא "מערבבים", אלא אך ורק "באירועים מיוחדים". המלכה רוני ואני נמצאים  בקשר קבוע מזה שלושה חודשים ובדרך כלל נפגשנו אצלי בדירה, אבל לפעמים הגעתי אליהם וכמה פעמים אפילו פגשתי אותו. בחודשים החולפים לא היה שום "אירוע מיוחד".

ההתלחשויות נפסקו והמלכה רוני חזרה להצליף בי. נראה היה שלדעתה הגיע הזמן להגדיל את העצמה. השוט נחת על גבי ובעיקר על ישבני חזק, האדים אותו.

"היום נדלג על המחבט ונעבור ישר לקיין" הכריזה.

הקין, מקל ארוך, דק וגמיש היה מכשיר הכאבים האולטימטיבי, הכלי המכאיב ביותר. בכל פעם שנחת על ישבני או ירכיי, חשתי בכאב בדרגה הגבוהה ביותר. המלכה רוני נהגה לרוב להצליף בי כעשר פעמים עם הקיין, אבל היום, כנראה בגלל שלא השתמשה במחבט העור שלה, בחרה לעשות השלמות איתו. היא המשיכה להנחית אותו על ישבני גם מעבר לעשר הפעמים. רק כאשר הגענו לשש עשרה היא נעצרה לרגע והודיעה לי שנותרו לי עוד ארבע הצלפות.

יש הבדל משמעותי בתודעה כאשר אתה יודע כמה נותר לך לעומת השאלה הנצחית, לאן היא תיקח אותך הפעם. חוסר הידיעה הוא מצב בעייתי שמגביר את הסבל. אני בכל מקרה הייתי חצי מעופף. הכאב אמנם היה חזק מנשוא, אבל הוא כבר לא הציק.

המלכה רוני סיימה את עשרים ההצלפות ושיחררה אותי מהקשירה. היא ליטפה אותי קלות ואפילו חיבקה אותי  ואז ענדה על צווארי את הקולר עם השרשרת, פקדה עלי לרדת על ארבע והחלה להוליך אותי. לא ידעתי לאן אני אמור להגיע ובעצם לאן הולכים. העיניים העצומות יחד עם ההצלפות גרמו לי לאבד  כל אוריינטציה של כיוון, ידעתי ללכת לפנים. כאשר הרצועה נמתחה ונמשכת הצידה, פניתי לצד הרלוונטי והמשכתי. .

"עצור" היא פקדה עלי ואני נעצרתי. "תרים ראש", פקדה ואני עשיתי כמצוותה. היא הובילה אותי עוד שני צעדים עד שנעצרתי בגוף, גוף של אישה. "לקק לה סביב הכוס" ציוותה עלי.

עמדתי על ארבע עם ראש מורם, בין ירכיים שמנמנות של אשה שאין לי מושג מי היא ואיך היא נראית וגיששתי עם לשוני בין רגליה. כל אזור המפשעה שלה היה חלק למשעי ונעים למגע. כאשר זיהיתי בלשוני ופני את גבולות הכוס, התחלתי ללקק בעדינות מסביב במעגלים קטנים. שמעתי מעלי גניחות קלות. זה היה כל כך משונה מצידי בעיקר כאשר המלכה רונית הנחתה אותי להכניס את הלשון לכוס. "תלקק כמו שצריך, כלב"

האישה שליקקתי הייתה מחורמנת להפליא. הלשון והאף שלי התמלאו במיצי הכוס. ליקקתי אותה במרץ והיא גנחה בקול רם. מידי פעם שמעתי הצלפה המונחתת על ישבנה ומידי פעם הרגשתי הצלפה קלה על ישבני ולא ידעתי אם המלכה או בעלה מצליפים בי.

"עצור" שמעתי אותו פוקד עלי. עצרתי. "תעמוד" אמר לי הבעל של המלכה. נעמדתי על רגלי. שמעתי אותו פוקד על האישה/שיפחה שלו, "לקקי לו את הביצים."

עוד לפני שהיא הגיעה אל הביצים שלי כבר הזין שלי נעמד. מדהים איך פקודה כזו מרגשת אותי. אשה שמעולם לא ראיתי, שאין לי מושג מי היא, שסביר להניח שגם היא לא ראתה ו/או רואה אותי ברגע זה. הרגשתי את ידה המגששת, נוגעת ברגלי, עולה למעלה וכשנפגשה בזין שלי, לחלקיק שניה, נרתעה ממנו ואחר כך הרימה אותו. שנייה אחר כך לשון חמה ורטובה החלה ללחך את האשכים שלי ואני באופן כמעט אינסטינקטיבי הגדלתי את הפישוק שבין רגלי כדי לאפשר לה  גישה מהירה ונוחה יותר.

כצפוי, אחרי כמה דקות של ליקוק ביצים מענג, ציווה עליה להכניס את הזין שלי לפיה ולהתחיל למצוץ. הו... זו הייתה מציצה בלתי נשכחת, אולי אחת הטובות שקיבלתי אי פעם. היא מצצה לאט, הכניסה את כל הזין לפה באיטיות, הרגשתי את הפה שלה רטוב, חם, נעים, הלשון שלה ליקקה קצת את הזין ואז היא הוציאה אותו ושוב הכניסה. הצלפה קלה בישבן הקפיצה אותי לרגע, שילוב של עונג וכאב, אין טוב ממנו.

היא מצצה לי במשך דקות ארוכות כאשר המלכה רוני מידי פעם הצליפה בי. במקביל, שמעתי כי בעלה הצליף באישה מידי פעם. הדבר היחידי שהצטערתי היה שלא יכולתי לראות את המחזה הזה מבחוץ. זה היה סוג של הגשמת פנטזיה. מאז ומתמיד חלמתי להיות בסשן משותף עם שיפחה והנה, באופן לא צפוי, זה התגשם וזה עמד להיות עוד יותר טוב.

היא נמשכה מהפה שלי. שמעתי את הבעל של המלכה מצווה עליה להתיישב על הספה ברגליים פשוקות. הוא גיחך עליה עד כמה היא מחורמנת. הרגשתי איך המלכה משחקת לי קצת בזין ואז חובשת לי קונדום. "על הברכיים" ציוותה עלי. ואני ירדתי אל ברכיי. ידעתי שאני צריך להתקדם קצת לפנים. גיששתי קצת והרגשתי את רגליה של האישה מפושקות. המלכה כיוונה את הזין שלי אל הכוס שלה ואני הנעתי את האגן לפנים, חודר לתוכה. איייי, זה היה כל כך נעים. התחלתי לנוע בתוך הכוס הרטוב והחם במהירות הולכת וגוברת. שמעתי אותה גונחת ונאנקת.

"אדוני אני רוצה לגמור" שמעתי אותה מתנשפת. "עוד לא" שמעתי את הבעל של המלכה רוני אומר והיא המשיכה לגנוח בעוד אני המשכתי לזיין אותה במרץ. אחרי דקה חזרה והתחננה לגמור. היא הייתה כל כך מחורמנת עד טרוף, כך לפחות לפי הקולות והגניחות והגוף הרועד. הוא החל לספור לה מאחד עד עשר וכאשר הגיע לעשר התמהמה מעט ואז אמר, "עכשיו".

שמעתי אותה צועקת והרגשתי אותה מתפתלת. הכוס שלה התכווץ בחוזקה על הזין שלי ונרפה ושוב התכווץ. אני מצידי המשכתי לזיין אותה באותו הקצב. אחרי רגיעה קלה היא החלה לגמור שוב ופתאום הרגשתי את עצמי מוצף. הנה לכם בחורה שלא רק גומרת מזיון, אלא גם משפריצה, דיברתי אל עצמי. י.

גם אני הייתי מחורמן אש, אבל יכולתי לשלוט בעצמי. שמעתי את הבעל של המלכה אומר לה שזה מספיק להיום. ואחרי דקה נמשכתי על ידי המלכה רוני. בצער רב נפרדתי מהכוס המדהים ירדתי על ארבע והלכתי כמו כלב לאן שהמלכה הובילה אותי.

רק כשהיינו בחדר, היא הסירה ממני את כיסוי העיניים. ראיתי אותה מחייכת אלי. "נהנית?" שאלה ואני עניתי בשמחה, "כן המלכה".

"עכשיו אני רוצה שתדאג לי" אמרה ונשכבה על המיטה ופישקה רגליים ואני התמקמתי בין רגליה והתחלתי ללקק.

אין ספק, הכוס של המלכה היה טעים הרבה יותר.