איך לעשות עיסוי פרוסטטה?

עיסוי ערמונית, הידוע גם כעיסוי פרוסטטה או חליבת פרוסטטה מבוצעת כאקט של הנאה לגבר או מסיבות רפואיות.
הדעה הרווחת היא שאורגזמה נשית היא הרבה יותר עוצמתית משל גבר. כל מי שאמר זאת מעולם לא חווה אורגזמה עם חליבת פרוסטטה. אם לא ידעת זאת עד עכשיו, נקודת ה-ג'י של הגבר נמצאת בפי הטבעת שלו,בפרוסטטה.  עיסוי הנקודה הזו גורמת לתחושה מאוד אינטנסיבית של עונג ואף מאוד משחררת. אין גבר שמתנסה בכך ולא נדלק על העניין. זאת הבטחה.

בלוטת הערמונית של הגבר ממוקמת בפי הטבעת של הגבר, בערך 2-3 ס"מ בעיקול לכיוון הבטן והיא מייצרת נוזל שקוף המהווה כ-30% מנוזל הזרע שלו. עיסוי הבלוטה הזאת מגביר את הלחץ לייצור הנוזל הזה וגורם להנאה מינית ייחודית.
עיסוי פרוסטטה מתבצע ע"י החדרה של אצבע או אביזר מין ייעודי לכך, לתוך הרקטום. כמעט בכל חנות סקס קיימים כיום מוצרים המיועדים לעיסוי בלוטת הערמונית.


סגולות רפואיות
מעבר לתחושה העילאית של עונג, יש לפעולה הזאת המון יתרונות רפואיים.
העיסוי משחרר ומרגיע. משפר את עוצמת הזקפה ואת זרימת הזרע.
עיסוי בלוטת הערמונית מוריד את הסיכויים לסרטן הפרוסטטה,כאבים למיניהם, בעיות זקפה ועוד...


זה כואב?
ממש לא! כמובן שאם הגבר אינו רגיל או אף פעם לא נחדר מאחורה, רצוי להתחיל בעדינות ובאיטיות בכדי למתוח את השריר עד שמתרגלים, אך פרט לחדירה עצמה לרקטום, עיסוי הערמונית עצממו ממש לא כואב ואף מהנה ביותר. כמובן שרצוי להשתמש בחומר סיכה על מנת לרכך ולשמן את האזור.


שמירה על היגיינה
היות שמדובר על חדירה לרקטום, חשוב מאוד לשמור על ניקיון והיגיינה לפני האקט.
ראשית, רצוי מאוד שהגבר ייכנס לשירותים ויתרוקן.
בנוסף, אם יש לכם חוקן או צינור קטן שבאמצעותו ניתן לשטוף קצת את הרקטום האזור, מומלץ בחום לעשות זאת. לא נעים אם פתאום יש "פאשלה" או לכלוך באמצע האקט.
אם יש לך ציפורניים ארוכות, חשוב מאוד לגזור אותן לפני החדירה על מנת שלא תיפצעי אותו.
את יכולה כמובן להשתמש גם בכפפות גומי או כפפות מנתח כדי לשמור על רמת היגיינה גבוהה יותר.
חשוב מאוד לארגן שמן או חומר סיכה מתאים ולא לדחוף סתם קרמים זמינים שיש לך בבית כמו קרם גוף וכדומה. וזלין זה מעולה,אך חומר סיכה אנאלי שניתן לרכישה בחנויות סקס הוא האולטימטיבי.


תנוחות
ישנן מספר תנוחות טובות לעיסוי פרוסטטה נוח ונעים. הכי חשוב שתמצאו את התנוחות שהכי מתאימות לשניכם. להלן התנוחות הפופולאריות ביותר:
שכיבה על הגב – הגבר שוכב על גבו עם רגליים פתוחות ואת מתיישבת בין רגליו.
דוגי סטייל – הגבר יושב על ארבע ואת מתיישבת מאחוריו.
ישיבה -  שניכם יושבים זה מול זה והוא מתיישב על האצבע שלך.


החליבה
לפני החדירה יש ללטף מעט את אשור פי הטבעת בכדי להרגיע אותו ולהכין אותו לחדירה. כמו שאת לא אוהבת שישר דוחפים לך אצבעות, גם הוא צריך קצת טיפול מקדים. אם את עושה רימינג (ליקוק תחת), אז תפנקי אותו כמה דקות.
החדירי את אצבעך בעדינות לרקטום שלו. בערך 3 ס"מ פנימה ועקלי אותה לכיוון הבטן עד שתרגישי מעין בליטה קטנטנה או חספוס. זוהי בלוטת הערמונית או נקודת ה-ג'י שלו. אם את לא מוצאת אותה על ההתחלה, אל תתייאשי. יכול להיות שאחרי גירוי קל היא תגדל או תקשה יותר ואז יהיה לך יותר קל לחוש אותה. בכל מקרה תוך כמה אימונים וניסיונות את כבר תמצאי אותה בלי שום בעיה.
הישארי עם הנקודה הזאת והתחילי לעסות אותה בעדינות. בתנועות סיבוביות,קדימה ואחורה. אל תתעסקי עם אזורים אחרים ברקטום מכיוון שזהו אזור עם המון עצבים רגישים.
לאחר מספר דקות של עיסוי את תרגישי שחרור של נוזלים ברקטום שלו. זהו נוזל שקוף דמוי זרע נחלב ממנו. בנוסף, טיפות של זרע עלולות להתחיל לטפטף לו מהזין עקב הלחץ והעונג המיני שאת גורמת לו. כל אלה כמובן סימנים חיוביים שחלבת לו את הפרוסטטה בהצלחה. 


שפיכה עם חליבת ערמונית
לאחר החליבה הוא ירגיש מאוד מוזר- מעין אורגזמה אך ללא שפיכה. סביר להניח שהוא ירגיש עוררות מינית מאוד גבוהה ואולי אף שניכם. האקט עצמו מאוד מחרמן ומעורר מינית את שני בני הזוג. את מוזמנת להמשיך לפנק אותו עם עבודת יד או אוראלי ולסיים את המלאכה. את יכולה אגב להשאיר את האצבע בתוך התחת. הוא ישמח מאוד.
שימי לב ששפיכה עם אצבע בתחת היא מאוד עוצמתית לגבר. שני האזורים קשורים אחד לשני ויוצרים מעין ניגוד בהרגשה שמשתלב מעולה יחד.
אם את עושה ל ביד או מוצצת לו בזמן שאת מעשה לו את הפרוסטטה, ממש לפני שהוא גומר תפסיקי לגעת לו בזין ורק תדחפי את האצבע לתחת. הוא ממש ישפריץ מהזין רק מדחיפות האצבעות שלך. מדהים ומחרמן.מדריכים לדוגמא

מדריך לחליבת פרוסטטה


 

המדריך לחולבת

 

 

אישה חולבת גבר

 

 

אחות חולבת במקצועיות