ערב קסום

אני מחכה לו בתחנת האוטובוס. שני בחורים צעירים מסתכלים עלי במבטים חודרים ואני משפילה את מבטי. אני כל כך חשופה. עוד לא קיץ ואני לבושה כמו... אולי אפשר להגיד שאני לא לבושה כמעט בכלל. גופיה לבנה חצי שקופה, חצאית קצרצרה ונעלי עקב. בלי גרביונים, בלי חזייה, בלי תחתונים. אם הם מפשיטים אותי בדמיונם, הם לא צריכים להתאמץ, רואים כמעט הכל. אני משלבת ידיים ומסתכלת אל הכביש מחכה שיגיע כבר. כשהוא בא ואוסף אותי, אני רואה אותם מחייכים זה. מעניין מה הם אמרו זה לזה. לבטח הם חושבים שאני נערה עובדת, כלומר בחורה צעירה שלבושה ככה נכנסת למכונית שנהוגה על ידי אדם מבוגר, אפילו מבוגר מאבא שלי. למרות שהוא מקדם אותי בברכת "שלום זונה" הם כל כך רחוקים מהאמת.

הנצנוץ בעיניים שלו משכיחים לי אותם מיד. אני רוצה לזנק עליו, לנשק אותו, להיאסף בחיבוק שלו, להרגיש אותו נוגע בי, אבל הוא מרים אצבע קטנה ואני מבינה שבמרחב הציבורי, אני צריכה לשמור על מרחק.

נחגרת ומניחה רגל על רגל, אבל ברמזור הראשון, מכה קטנה על הירך מסמנת לי לשנות תנוחה ולפשק רגליים. האדון שלי אוהב להגיד שלום לכוס שלו.

היום אנחנו נפגשים עם חברים שלו. "זה הולך להיות מיוחד, אני בטוח שתיהני, זונה חרמנית שלי" הוא אומר לי בעוד אצבעותיו מפשקות אותי. אני רטובה וחרמנית כמו תמיד כשאני בקרבתו.

בקצה העיר אנחנו נכנסים לבניין דירות מפואר. עדיין שומרים על מרחק, אבל רגע אחרי שאנחנו יוצאים מהמעלית ורגע לפני שהוא דופק על הדלת, הוא תופס אותי ומנשק אותי כמו שאני אוהבת, יד אחת עוטפת את צווארי, הודפת אותי אל הקיר, קצת חונקת, יד מלטפת ומגששת ולשון שנדחפת עמוק לפי. אני נאנקת מתשוקה, כל כך התגעגעתי למגע הזה.

כשאנחנו נכנסים פנימה אני מתרשמת מהעושר של הבית. הכל נראה יקר כל כך, יפה כל כך ובכל זאת יש אווירה חמימה. האישה שמקבלת אותו בחיבוק ונשיקה היא קצת צעירה ממנו, אבל עדיין מבוגרת בעשרות שנים ממני. היא נראית טוב, לבושה בגד שחור צמוד. בסלון מקבלים את פנינו גבר נוסף ואישה מבוגרת ממני העונדה בקולר ויושבת על הרצפה למרגלותיו ועוד שני גברים ערומים!

האדון שלי מחייך לכולם ומציג אותי, את השפחה שלו. כולם מחייכים אלי, מנידים ראש. כשהוא מתיישב,  הוא אפילו לא צריך להגיד, זה כמעט מובן מאליו, אני מתיישבת על השטיח העבה לצידו. זה המקום שלי.

קצה החצאית עולה למעלה וחושפת אותי. אחד הגברים הערומים שמולי רואה הכל והוא מגיב, כלומר, הגוף שלו מגיב. המארחת ששמה לב מסיבה את תשומת לב כולם. "תראו מה זה". הוא מסמיק כשכולם נועצים מבט בזין שלו. הוא די גדול, אני חושבת, יותר גדול מזה של האדון שלי.

הבחור הערום השני נקרא לעזור במטבח. הוא הולך במהירות וחוזר עם מגש כוסות שמפניה. הוא מגיש תחילה לאדון שלי ולגבר השני, אחר כך לי, לשפחה השנייה ולחברו. הוא מניח את המגש על השולחן וממהר בחזרה למטבח כדי להגיש כיבוד נוסף.

בהתחלה השיחה קצת איטית, אבל לאט לאט ככל שהערב מתקדם ועוד אלכוהול, כולם נעשים קלים יותר, משועשעים יותר, מדברים קצת יותר חופשי, צוחקים ואז אני גם מבינה שהגבר הערום השני, הוא בעלה של השפחה. האדון הוא של שניהם. כמה מוזר, אני חושבת לעצמי ואחר כך חושבת כמה שזה יפה.

אולי היה לי בלקאאוט, אולי הייתי שקועה במשהו אחר, אבל פתאום כשהרמתי את הראש, ראיתי את המארחת אוחזת שוט מתחילה להצליף על ישבנו של העבד שלו, בעל האיבר הגדול. אני עוקבת אחר פניו בסקרנות, מצד אחד זה כואב לו, מצד שני... הוא נהנה, רואים את זה גם על פניו אבל במיוחד על גופו ועל איברו המשתלשל. האדון שלי אוסף אותי אליו, מניח אותי על ברכיו, חושף את ישבני ומלטף אותו. אני מפשקת את הרגלים, כל כך רוצה שיגע בי שם. הוא מכיר את השפחה שלו ולכן הוא משחק בי בכוונה, קצת חובט קלות, מפסיק, יורד עם האצבע נעצר ממש קצת לפני ושוב חור לאחור. אני משתגעת, הכוס שלי בוער. אני כל כך רוצה שיחדיר את האצבעות שלו לתוכי, שירטיט אותי, אבל הוא ממשיך רק להספינק אותי לגרות אותי. כשהוא לוחש לי להתפשט לגמרי, אני יורדת ממנו ומעיפה את החצאית והחולצה, נותרת בנעלי העקב.

כשאני ערומה לגמרי אני מסתכלת על השטיח. חגיגה שלימה של המעמד התחתון. העבד של המארחת שוכב על הגב. השיפחה מפשקת על פניו ערומה לגמרי, הוא מלקק לה את הכוס והיא גונחת בהנאה. בין הרגליים שלו שוכב בעלה, העבד, ומוצץ את הזין הגדול.

"נו, מוצא חן בעיניו הזין שלו?" שואל אותי האדון כשהוא מבחין איך מבטי נצמד אל האיבר הגדול העטוף בפה גברי. ואני מחייכת, "אני רוצה את הזין שלך" לוחשת לו בחזרה. "את הזין שלי תקבלי כשארצה לתת לך" הוא אומר לי וקם, "בואי," הוא מושך אותי ומשכיב אותי ברגלים פשוקות אל מול פני השיפחה. עיניה עמומות, היא שקועה במקום אחר, הראש שלה יורד ושוקע בין הרגליים שלי, הלשון שלה מלחכת לי את הכוס, זה כל כך נעים, כל כך מגרה. כשהיא עוטפת בשפתיה את הדגדגן שלי, אני כבר מתחילה להיאנח. היא לרגע נעצרת, "אני רוצה לגמור" היא אומרת, אבל האדון שלה שיושב על הספה לפניה אוסר עליה. "לא!" הוא אומר והיא חוזרת אל הכוס הרטוב שלי. זה מאוד נעים לי, אבל אני רחוקה מלגמור.

"בואו נשנה כיוון" מודיע האדון השני. המארחת תופסת יוזמה. היא מעמידה את העבד שלה על ארבע, משכיבה מושכת אותי ומשכיבה אותי בין הרגליים שלו. קצה הזין שלו הענק שלו מתנדנד מעלי, מלטף לי את הפנים. "רק ללקק אותו" היא מודיעה לי, בשום פנים ואופן לא למצוץ אותו. אני מרגישה לשון על הכוס שלי, הפעם זה הגבר השני.

אני מלקקת את קצה הזין הגדול, רוצה כל כך להכניס אותו לפה, להרגיש אותו ממלא את פי, הליקוק בכוס שלי הרבה יותר חזק, הרבה יותר עוצמתי. אם השפחה עשתה את זה נחמד, הרי שבעלה כנראה מנוסה יותר, הלשון שלו מטריפה אותי לגמרי, אני מתפתלת לגמרי, נקרעת בין הרצון לגמור, לבין הרצון להכניס את הזין לפה. "אני חייבת לגמור" אני שומעת את השפחה שוב צועקת, אבל האדון שלה, שוב מסרב ואוסר עליה.

גם אני כבר מגיעה לקצה ההתפרצות ועוצרת את עצמי בכוח. אוי, איזה עינוי מדהים.

כשהם מסדרים אותנו אחרת, אני זו שמלקקת את הכוס של השפחה. היא ממש מתפתלת מול עיני, על סף פיצוץ, אני מרגישה כמה שהיא נוטפת. הלשון של בעלה העבד מלקקת לי את הישבן, כל כך נעים  בעל הזין הגדול הפעם משתמש בפיו כדי לענג אותו.

אני שומעת את האדון שלי שואל בקול רם את האדון השני והמארחת האם הם רוצים שכולנו נגמר בבת אחת או בדרוג.

"יש לי רעיון יותר טוב" אומרת המארחת. אני לא שומעת מה היא אומרת אבל שומעת את האדון שלי מתלהב. אחרי דקה, היא מפרידה אותנו ומעמידה אותנו על ארבע, הישבנים פונים אל הספה הפנים אל הקיר השני.

היא עוברת בינינו, מצליפה כמה הצלפות על כל ישבן, גוחנת, מלטפת את איבר המין וממשיכה הלאה. "את" היא מושכת אותי ומושיבה אותי על גבו של העבד, הבעל. היא מורה לי לתפוס את הזין שלו ולאונן. הזין זקור, חם, מלא, אני עוטפת אותו באצבעותיי, מרגישה שהוא עומד להתפוצץ, ידיה מכוונות אותי, אני מפנה אותו לצד הפוך כמעט ומלטפת אותו בעדינות. אני שומעת אותה גוחנת מעליו וסופרת מחמש עד אפס. באפס הוא מתפרץ וגומר תוך כדי זעקה. אני משפשפת אותו עד שהוא מתחיל להתרכך בין ידי.

עכשיו תור אשתו. אני לא רואה בדיוק מה קורה, אבל מבינה שהעבד עם הזין הגדול חודר לה לישבן בעוד היא מאוננת את עצמה. כשהאדון שלה סופר לה, היא גומרת בצרחות.

זה כל כך מדליק אותם, שהם רוצים לשחזר את הסצינה עלי. אני על ארבע בפישוק רחוב, מאוננת קצת את עצמי מרגישה את האצבעות של המארחת משמנות את החור האחורי. "תתכונני" אני שומעת את האדון שלי אומר ומרגישה איך הוא מתחיל לחדור. זו לא הפעם הראשונה שאני מקבלת שם, אבל הוא כל כך גדול וכשהוא חודר פנימה אני מרגישה שאני נקרעת. אני מלטפת את עצמי, ונעה כמטוטלת בין תענוג צרוף לכאב נוראי בתחת. כשהאדון שלי סופר לי אני לא משוכנעת שאצליח לגמור בתזמון שלו, אבל כשהוא אומר לי את המילים "אפס, תגמרי" הגוף שלי מתפוצץ מבפנים. אני מתעופפת ומשתוללת.

אחרון נותר בעל הזין הגדול. הוא מוריד את הקונדום נשכב על הרצפה ושלושתינו על פי פקודה, מוצצים לו ביחד ולחוד. אנחנו מעבירים את הזין מפה לפה, לא בטוחים אם אנחנו רוצים שיגמור לנו בפה או לא ובכל זאת כשהוא גומר כשהזין שלו עמוק בפיה של האישה אני מקנאה.

ואחר כך אנחנו מתפזרים לחדרים, האדון שלי מחבק אותי, מלטף אותי ואחר כך מזיין אותי. איזה ערב קסום...