הכרויות סאדו ושליטה

 

מעוניין למצוא פרטנרית לקשר קינקי ודיסקרטי חדש? לרשותך אינדקס של אתרי ההיכרויות המובילים בארץ. כל האתרים יחד כוללים מאות אלפי נשים וגברים המחפשים פרטנר למגוון רב של אפשרויות כמו: קשר דיסקרטי, סווינגרס, תמיכה, משחקי שליטה,אורגיות, קוקסינליות, אהבה, בילויים וכו'... ראוי לציין כי ישנם בארץ גם אתרים חינמיים, אך האתרים האיכותיים, הטובים והמוצלחים ביותר הם האתרים בתשלום מהסיבה הפשוטה שהם פשוט מושקעים יותר ומקצועיים יותר. אל תבזבז זמן. הירשם עכשיו חינם לאתרים והתחל ליהנות! שיהיה בהצלחה!

הכרויות סאדו

זבנג -  שליטה והגשמת פנטזיות

האתר האיכותי והמוביל ביותר בארץ למציאת קשר לא מחייב מכל הסוגים.
באתר זבנג יש מבחר של גברים, נשים, זוגות וקוקסינליות שמחפשים גל מה שאפשר לחשוב עליו: סטוץ, רומן מהצד, מלכות, עבדים, אדונים, שפחות, שלישיות, מבוגרות, צעירות ועוד...האתר מאוד מתקדם ונוח לשימוש ובעל מאגר משתמשים ענק. הרשמה חינם.

Date sex

סקס פארטי - היכרויות לסקס

אתר סקס פארטי הוא אולי אתר ההיכרויות הדיסקרטיות המוביל בישראל למציאת קשר מיני המבוסס על סקס. באתר תמצא עשרות אלפי משתמשים פעילים מחפשים קשר מיני של סטוץ,רומן מתמשך, מלכות סאדו, חילופי זוגות, תמיכה ועוד... האתר הוא מאוד פשוט ונוח לשימוש ועושה את מלאכת החיפוש מאוד קלה ומהירה. הרישום לסקס פארטי הוא חינם ומהיר. הפנייה למשתמשים כרוכה בתשלום סמלי בלבד.

Date sex

דיסקרטי - קשר דיסקרטי לנשואים

אתר "דיסקרטי" הוא אתר המיועד בעיקר לנשואים ונשואות המחפשים רומנים מהצד מבלי לשבור את המסגרת. האתר מאוד פופולארי בארץ ומכיל עשרות אלפי משתמשים פעילים המחפשים את כל סוגי הקשרים- החל מזוגות המחפשים צלע שלישית, אורגיות, רומנים סודיים, סטוצים ועוד... באתר קיים ממשק משתמש ידידותי ונוח, המכיל מידע רב מאוד על כל משתמש כולל מידע פרטי, העדפות,מה הוא מחפש ועוד... הרישום לאתר "דיסקרטי" הוא חינם. הפנייה למשתמשים כרוכה בתשלום.

Date sex

מייק לאב - לקשר מבוסס סקס בלבד

אתר "מייק לאב" הוא אתר היכרויות סקס איכותי וטוב. האתר ותיק יחסית ומתהדר במאגר משתמשים מפורט המכיל פירוט מלא אודות כל משתמש כגון: תמונות, מה הוא אוהב, מה הוא רוצה לנסות, מה הוא מחפש, מראה כללי ועוד...באתר יש ממשק נוח וידידותי למשתמש. ניתן לבצע גם חיפוש ממוקד של נשים/גברים לפי העדפות שונות. הרישום לאתר "מייק לאב" חינם. הפנייה למשתמשים כרוכה בתשלום.

רומן דיסקרטי

אשלי מדיסון - רומן מהצד

האתר"אשלי מדיסון" הוא אתר בעל שם עולמי שהגיע גם לישראל. התמחותו של האתר היא בעזרה לגברים ונשים נשואים למצוא פרטנרים לסקס ורומנים מהצד. האתר מאוד אנטימי ודיסקרטי ובעל ממשק שתמש אפקטיבי וטוב. 
אם אתה נמצא בזוגיות ומעוניין לחפש משהו מהצד, זה המקום בשבילך. ההרשמה חינם. פנייה לחברים בתשלום.