קבלת פנים

עשר דקות אחרי שנכנסתי, נכנסה דנה עם חברה. לפי השקיות שאחזו בידן, נראה היה שחזרו משופינג. אני מצידי מיהרתי לקבל את פניה של אשתי.  ירדתי על בירכי, הורדתי את המצח אל הרצפה כמה סנטימטרים מהנעליים שלה. כשהרגשתי את נעליה נוגעות בי, הזדקפתי, חלצתי ממנה את הנעליים ונישקתי את כפות רגליה היפות. עברתי מרגל לרגל עד שנגעה קלות בסנטרי, רומזת לי להרים את הראש. "עכשיו תגיד שלום יפה גם לנגה" אמרה ואני מיד חזרתי על טקס קבלת הפנים עם רגליה של החברה של אשתי והיא שתפה פעולה כאילו ידעה איך הוא אמור להתנהל.

"נו, אז מה את אומרת?" שאלה אותה דנה.

"זה יפה מאוד, אבל זו רק ההתחלה" השיבה לה.

"אל תדאגי, הוא מאולף כמו שצריך" אמרה לה אשתי בגאווה. "האמת?" אמרה נגה בהתרסה ומבטה סקר את הסלון. "לא הכי מסודר כאן, אז אני לא בטוחה".

היא צדקה. הבוקר התעוררתי מאוחר, לא היה לי זמן לנקות ולסדר את הסלון וכאמור, חזרתי מהעבודה רק לפני עשר דקות., אבל השורה התחתונה, זה לא היה זה.

"את צודקת" אמרה דנה "והוא מיד ייענש על כך". היא רמזה לי בתנועה מהירה ואני הנדתי את הראש "כן גברתי" ורצתי אל חדר השינה כדי להביא את תיק האביזרים. הנחתי אותו אל מול רגליה של אשתי, פתחתי אותו לקראתה.

"כמה זמן ייקח לך לנקות ולסדר כאן כמו שצריך?" שאלה אותי. הסתכלתי סביב, נזכרתי בכלים בכיור ובבגדים הלא מקופלים. "שעה" עניתי.

"מה את אומרת? כל דקה שווה הצלפה?" התייעצה עם נגה שגחנה לפנים והחלה לפשפש בתיק. "זה רעיון לא רע, אבל תגווני, לא הכל עם השוט הזה" שלפה את אחד השוטים מהתיק.

"ברור" אמרה לה אשתי. "קדימה" אמרה אלי.

מיהרתי לפשוט את המכנסיים והתחתונים וכשמבטה של אשתי דחק בי, גם את החולצה. עמדתי ערום בסלון שלי אל מול פניהן של אשתי והחברה שלה. תישען לפנים סימנה לי על הספה ואני כרעתי השכבתי את חלק גופי העליון על הספה. ידעתי שזה הולך לכאוב לי.

דנה נטלה את השוט והחלה להצליף בי. בהתחלה חלש, אבל בהמשך חזק, כאשר אני סופר בקול, "אחד, שניים, שלוש... עשר... תשע עשרה עשרים". זה כאב, ועוד איך שזה כאב, ועוד יותר זה היה משפיל כאשר שמתי לב שנגה החלה לדבר בטלפון ולתאר בשידור חי מה קורה. "הוא ערום לגמרי... כן, נראה טוב, יש לו תחת מוצק, זין קצת קטן, אבל ככה זה, לכל העבדים יש זין קטן... היא מצליפה בו והוא סופר".

דנה עצרה, הניחה את השוט על השולחן הקטן בסלון. נגה תוך כדי דיבור בטלפון, שלפה מהתיק את המחבט החדש שקניתי. "זה טוב" חייכה אליה והיכתה בו בידיה. דנה נטלה אותו הניפה אותו קצת באוויר ונגשה אלי.

המשכתי לספור, "עשרים ואחת, עשרים ושתיים... שלושים..." התחת שלי בער מרוב חבטות. זה שרף לי.

לא כל יום זכיתי למנת הצלפות שכאלו, וגם כשקיבלתי, לא כמות כזאת, אבל כן, לפחות פעם בשבוע דנה הייתה מחנכת אותי מחדש.

לפני שנה וחצי בערך היא תפסה אותי מסתכל בסרטים קינקיים מול המחשב. "אתה אוהב את זה?" שאלה מופתעת. כשראתה על המסך גבר סופג הצלפות וגם חדירה של דילדו. הודיתי בפניה שזה מחרמן אותי נורא. היא המשיכה להתעניין ואני בהתלהבות של ילד, המשכתי להראות לה את הסרטים האהובים עלי. שש שנים היינו נשואים, די באושר ובזכות העבודה המכניסה שלי בהייטק, גם די ברווחה. הכל היה בסדר וגם התחלנו לתכנן משפחה.  "אתה יודע שאני מופתעת וקצת מאוכזבת" אמרה.

"למה?"

"מופתעת שזה מה שאתה אוהב, לא חשבתי את זה עליך. מאוכזבת שמעולם לא שיתפת אותי בפנטזיות האלו שלך". היא צדקה, קצת התביישתי בזה אבל עכשיו הודיתי בפניה וגם סיפרתי לה הכל. דנה משכה כתפיים, המשיכה להתבונן ואחר כך שאלה הרבה שאלות.

באותו לילה עשינו סקס לוהט רווי תשוקה. זו הייתה הפעם הראשונה שנתתי לה להוביל, לכוון אותנו, אותי. היה לו טעם אחר.

המהפך לא קרה בן יום, אבל אחרי חודשיים או שלושה כבר היא כינתה אותי בשמות, "כלבלב", "אפס" ובעיקר, לשימחתי, "עבד" ואחרי עוד כמה חודשים כבר הפכנו מזוג נשוי לזוג של מלכה ועבד. דנה לאט לאט לקחה את כל היוזמה וההחלטות הזוגיות. זה התאים לה כמו כפפה ליד. פתאום גם היא החלה להסתובב באתרים אחרים וגם במועדונים. אני איבדתי את כל זכויות הדיבור וגם את זכות הווטו גם כאשר הופיעו בביתנו גברים ונשים שהיו נכנסים איתה למיטה. לפעמים היא שיתפה אותי, לפעמים לא.

הפעם החברה החדשה שלה, נגה הגיעה כנראה להשתתף באופן פעיל.

אני חטפתי את יתרת ההצלפות ומיהרתי להשלים את חובותיי בבית. דנה ונוגה דיברו, אכלו משהו ואחר כך גם התקלחו ביחד.

אחרי שעה ורבע הוזמנתי לחדר השינה. שתי הנשים שכבו על המיטה, לבושות בתחתונים בלבד. "סיפרתי לנגה איך אתה מלקק" אמרה דנה, "היא אמרה שהיא רוצה לבדוק את העניין. אז אנא ממך, אל תאכזב אותי".

נגה נעמדה על ארבע. היה לה ישבן מושלם ממש. דנה הורידה ממנה את התחתונים והזמינה אותי. "מה שהיא אומרת" אמרה ונגה  הסתובבה אלי. "אני אוהבת בתחת" אמרה.

קירבתי את ראשי וליקקתי תחילה את פתחו של העמק בשולי גבה. התחלה לרדת עם הלשון למטה, מנשק ומלקק, עוד קצת למטה ועוד קצת עד שהגעתי אל הפתח האחורי. התחלתי ללקק סביבו. נגה עם יד לאחור פישקה את הישבן חושפת את החור הקטן. דנה שעמדה לצידי פישקה את הישבן הסקסי של החברה שלה. "כן, כמו שצריך" עודדה אותי ואני ליקקתי בלשון את החור, מנסה לדחוף את הלשון פנימה.

"אהההה" גנחה נגה והנידה את עצמה באיטיות. "בואי תשני תנוחה" הציעה לה דנה אשתי. נגה נענתה, נשכבה על גבה, הרימה את שתי הרגליים כלפי מעלה. אני גחנתי על בטני התקרבתי והצמדתי את הפה שלי אל הפתח של נגה. "זה טוב"  גנחה. נסוגתי קצת לאחור כדי לקחת אוויר, אבל דנה הדפה את ראשי בכוח. "לא לעצור". הפעם השתדלתי יותר והלשון  נדחפה פנימה אל חור התחת של נגה הגונחת.

כשנמאס לה הדפה אותי עם הרגל. "הוא ממש בסדר" אמרה לאשתי. "כן" ענתה בגאווה קלה, "אם לא אכפת לך, גם אני..." התחתונים שלה נעלמו. היא עשתה לי סימן עם האצבע ונשכבתי על המיטה. היא התיישבה לי על הפנים כששני הישבנים עוטפים את אפי, הפה ובייחוד הלשון מכוונים אל פי הטבעת שלה. ליקקתי במרץ, משתדל לגנוב קצת אוויר מדי פעם.

דנה החלה לנוע על פני מגורה לגמרי.  " אהההה, עבד, יפה, פנימה החוצה פנימה החוצה" אמרה לי ואני השתדלתי לרצות אותה כמה שאפשר. חשבתי שהיא מאוננת לעצמה באיזו תנועת ראש הבחנתי שהאצבעות שעל הכוס והדגדגן של אשתי הן של נגה שעזרה. "אההה" צעקה. הרגשתי את הרעידות שלה בכל הגוף.

כמה שאני אוהב את גברתי, מלכתי ואשתי, כמה שאני אוהב כשהיא גומרת בזכותי.